Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası

 
Bu makinamız ile Ø300mm den  Ø1200mm ye kadar müşteri taleplerine göre yükseklik minimum 1000mm maksimum 2000 mm ye kadar , ister tekli, ister ikili, ister üçlü olarak entegre contalı veya yağmur suyu beton ve betonarme borular üretilebilmektedir.         
 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Konstrüksiyon (Ana Şase) :
Makinamız konstrüksiyonu yüksek mukavemette A1 kaliteli çeliklerden üretilir. Özel üretim tezgahlarında 0 terazide ve kalibrasyon da imalatı gerçekleşir ve şantiye ortamında yaşanan terazi bozuklukları ortadan kaldırılmış olunur. Makinamızın üst sıvama bağlantı grubu ve alt vibratör grubu tamamen CNC makinalar ile işlenmektedir. Piyasadaki muadil makinalara göre %25 daha ağırdır. Bu sayede daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

 


Vibratör Sistemi :
Makinamızda kullanılan vibrasyon sistemi Sıvı yağ lı kapalı devir daimli sistemdir. Makine çalışması ile birlikte otomatik yağlama sistemi devreye girer. Yağ dönüş kontrolü sensör ile sağlanmış , kullanıcı hatalarına karşı pano üzerinde emniyet sağlanmıştır. Vibratör içerisinde kullanılan rulmanlar SKF ,FAG veya ZNL olarak tercih edilir. Vibratör güç ayarı kumanda panosu üzerinden istenildiği zaman KADEMESİZ olarak ayarlana bilmektedir. Bu da müşteriye zaman ve iş gücü kazanımı sağlar.(Ayar yaperken vibratörü kesinlikle makina üzerinden sökülme ihtiyacı yoktur.)
.

Hidrolik Sistem :
Makinamızda kullanılan hidrolik sistemi BOSCH-REXROTH(Alman) markadı .Sistemde kullanılan tüm hidrolik ekipmanlar,valfler pistonlar ve diğer devre elemanları firmamıza gelmeden önce BOSCH-REXROTH un test merkezinde testleri yapılır ve o şekilde firmamıza gelir. Firmamızda makine montajı gerçekleştirildikten sonra sistemin makina çalışması kontrol edilir ayarlar yapılır ve sevkiyata hazır olur . Hidrolik ünitelerimiz işçi sağlığı güvenliği şartlarına uygun olarak makina kuyusuna yerleştirilir.Bu sayede hidrolik ünite sesi ,sıcaklık ve alan kayıpları ortadan kaldırılmış olur.Hidrolik ünitemizin üzerinde ısı ve yağ seviye sensörü bulunmaktadır.Bu sayede sistem sürekli kontrol altında olur.

Kontrol Paneli :
Makinamız kontrol paneli OPERATÖR ün kolay bir şekilde makinayı kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.Pano içerisinde kullanılan malzemelerin tamammı SCNEİDER (Alman) malıdır. Kontrol paneli üzerinden makinanın hidrolik ünite ısısını ,yağ sevisesini ve vibratörün gücünü çok rahat bir şekilde ayarlama imkanı sunulmaktadır. İş,işçi ve zaman kayıplarınında önüne geçilmiştir.
.

Bunker ve Harç Dağıtıcı :
Makinamız üzerinde 2 m? lük kapesitede bir adet harç kazanı bulunmaktadır. Harç dağıtıcı sayesinde bunker kazanından gelen harç daha homojen bir şekilde dağılımını sağlar. Harç karıştırıcı üzerinde zincir dişli koruma kafesi bulunmaktadır.


Güvenlik ve Sensör :
Makinamızda iş ve işçi sağlığı güvenliğine uygun olarak sensörler ve switch ler ile donatılmıştır. Operatör tarafından meydana gelecek kazaları en aza indirebilmek için sensörler ile işlem sıraları ayarlanmıştır. Makine etrafındaki hareketli kısımlara ise çelik korumalar ile güvenlik önlemleri alınmıştır. Makina kuyusu ve diğer çeşitli noktalar ACİL STOP butonları ile donatılmıştır. Makina kuyusuna iniş ve çıkışlarda yine makina beraberinde verilen merdiven ile gerçeleştirilir.
.

Ürün Taşıma ve Buharlama :
Makinamızda üretilen ürünler buhar verilecek alana taşıma aracı ile alınmaktadır. Taşıma aracı uygun mukavemette ve afiflikte çeliklerden üretilir. Ürünün sıkıntısız bir şekilde sahaya götürülebilmesi için havalı tip lastikler kullanılır. Taşıma aracı ile birlikte aynı zamanda taşıma sepetleride beraberinde verilmektedir. Ø 300mm üstündeki çaplar aynı zamanda imalat hızı açısından forklift yardımı ile yapılabilir.


Kalıplar ve Paletler :
İmalatı yapılan tüm kalıplarımız ve sıvamalarımız St52 Çelikten imal edilmektedir. Kalıplarımız ile birlikte kalıp bağlama saclarıda makinemiz ile birlikte verilmektedir. PALETLERİMİZ İLLER BANKASI STANDARTLARI VE DIN 4032-4035 NORMLARINA UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR. Paletlerimiz tamamen CNC tornalarda imal edilmektedir. Sevkiyat öncesi paletler özel amblajlama yöntemi ile amblajlanarak sevk edilmektedir. Özel koruyucu mum ile ilk kullanıma kadar paslanma sorunu yaşanmaz.

.

 

 
  Etiketler :Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası,Yeni Nesil Otomatik Baca Menhol ve Bilezik Makinası,Ø150mm-Ø600mm Üçlü Beton Boru Makinası,Full otomatik Prefabrik Muayene Bacası, Beton Boru ,Menfez ve Baca Mencol Makinaları,Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları,Menhol Baca Bilezik Makinası,Prefabrik Tabanaltı Elamanı Kalıpları,Manuel Tekli C Parçası Makinası
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014