cartier tank basculante manual tag heuer grand carrera pendulum replica watch breitling superocean heritage 42 vs omega seamaster rolex 179173 diamond fake watches tag heuer aquaracer 43mm review first copy watches online replica watch invicta brand ranking rolex daytona 116520 black dial swiss replica watches

Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları | D ÇETİNKAYA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
 
Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları

 
 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Konstrüksiyon (Ana Şase) :
Makinamız konstrüksiyonu yüksek mukavemette A1 kaliteli çeliklerden üretilir. Özel üretim tezgahlarında 0 terazide ve kalibrasyon da imalatı gerçekleşir ve şantiye ortamında yaşanan terazi bozuklukları ortadan kaldırılmış olunur. Makinamızın üst sıvama bağlantı grubu ve alt vibratör grubu tamamen CNC makinalar ile işlenmektedir. Piyasadaki muadil makinalara göre %25 daha ağırdır. Bu sayede daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Vibratör Sistemi:
Makinamızda kullanılan vibrasyon sistemi Sıvı yağ lı kapalı devir daimli sistemdir. Makine çalışması ile birlikte otomatik yağlama sistemi devreye girer. Yağ dönüş kontrolü sensör ile sağlanmış , kullanıcı hatalarına karşı pano üzerinde emniyet sağlanmıştır. Vibratör içerisinde kullanılan rulmanlar SKF veya FAG olarak tercih edilir. Vibratör güç ayarı kumanda panosu üzerinden istenildiği zaman KADEMESİZ olarak ayarlana bilmektedir. Bu da müşteriye zaman ve iş gücü kazanımı sağlar.(Ayar yaperken vibratör kesinlikle makina üzerinden sökülme ihtiyacı yoktur.)

Hidrolik Sistem :
Makinamızda kullanılan hidrolik sistemi BOSCH-REXROTH(Alman) markadı .Sistemde kullanılan tüm hidrolik ekipmanlar,valfler pistonlar ve diğer devre elemanları firmamıza gelmeden önce BOSCH-REXROTH un test merkezinde testleri yapılır ve o şekilde firmamıza gelir. Firmamızda makine montajı gerçekleştirildikten sonra sistemin makina çalışması kontrol edilir ayarlar yapılır ve sevkiyata hazır olur . Hidrolik ünitelerimiz işçi sağlığı güvenliği şartlarına uygun olarak makina kuyusuna yerleştirilir.Bu sayede hidrolik ünite sesi ,sıcaklık ve alan kayıpları ortadan kaldırılmış olur.Hidrolik ünitemizin üzerinde ısı ve yağ seviye sensörü bulunmaktadır.Bu sayede sistem sürekli kontrol altında olur.

Kontrol Paneli :
Makinamız kontrol paneli OPERATÖR ün kolay bir şekilde makinayı kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.Pano içerisinde kullanılan malzemelerin tamammı SCNEİDER (Alman) malıdır. Kontrol paneli üzerinden makinanın hidrolik ünite ısısını ,yağ sevisesini ve vibratörün gücü çok rahat bir şekilde ayarlama imkanı sunulmaktadır. İş,işçi ve zaman kayıplarınında önüne geçilmiştir.

Bunker ve Harç Dağıtıcı
Bunkerimiz üzerinde 2,5 m? lük kapesitede bir adet harç kazanı bulunmaktadır. Bunkerimiz ucunda çapı ayarlanabilir,yavru dağıtıcı bant ile döküm işlemi eşit ve temiz bir şekilde gerçekleşir. Bunker in tüm fonksiyonları kontrol panosu üzerinden kontrol edilebilir. Bunker üzerine yerleştirilen vibratör sayesinde harç sıkışmaları önlenmiş olur.


Güvenlik ve Sensör
Makinamızda iş ve işçi sağlığı güvenliğine uygun olarak sensörler ve switch ler ile donatılmıştır. Makina kuyusu ve diğer çeşitli noktalar ACİL STOP butonları ile donatılmıştır.

Ürün Taşıma ve Buharlama
Makinamızda üretilen ürünler buhar verilecek alana vinç ile alınmaktadır. Makinamız yanında taşıma boyunduruğuda makine ile birlike verilmektedir. Ürün çapları yüksek boyutlarda olduğu için ürünlerin yatırma işlemleri yatırma makinası ile gerçekleştirilmektedir.


Kalıplar ve Paletler
İmalatı yapılan tüm kalıplarımız ve sıvamalarımız St52 Çelikten imal edilmektedir. Kalıplarımız ile birlikte kalıp bağlama saclarıda makinemiz ile birlikte verilmektedir. PALETLERİMİZ İLLER BANKASI STANDARTLARI VE DIN 4032-4035 NORMLARINA UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR. Paletlerimiz tamamen CNC tornalarda imal edilmektedir. Sevkiyat öncesi paletler özel amblajlama yöntemi ile amblajlanarak sevk edilmektedir. Özel koruyucu mum ile ilk kullanıma kadar paslanma sorunu yaşanmaz.

 

 
  Etiketler : Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları,Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası,Yeni Nesil Otomatik Baca Menhol ve Bilezik Makinası,Ø150mm-Ø600mm Üçlü Beton Boru Makinası,Full otomatik Prefabrik Muayene Bacası, Beton Boru ,Menfez ve Baca Mencol Makinaları,Menhol Baca Bilezik Makinası,Prefabrik Tabanaltı Elamanı Kalıpları,Manuel Tekli C Parçası Makinası
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014
Design & Hosting Atak Domain