cartier tank basculante manual tag heuer grand carrera pendulum replica watch breitling superocean heritage 42 vs omega seamaster rolex 179173 diamond fake watches tag heuer aquaracer 43mm review first copy watches online replica watch invicta brand ranking rolex daytona 116520 black dial swiss replica watches

Full Otomatik Prefabrik Muayene Bacası Taban Elemanı Makinası | D ÇETİNKAYA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
 
Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Full Otomatik Prefabrik Muayene Bacası Taban Elemanı Makinası

 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Konstrüksiyon (Ana Şase) :
Makinamız konstrüksiyonu yüksek mukavemette A1 kaliteli çeliklerden üretilir. Özel üretim tezgahlarında 0 terazide ve kalibrasyon da imalatı gerçekleşir ve şantiye ortamında yaşanan terazi bozuklukları ortadan kaldırılmış olunur. Makinamızın üst sıvama bağlantı grubu ve alt vibratör grubu tamamen CNC makinalar ile işlenmektedir. Makinamız Türkiye' deki ilk ve tek Full otomatik Taban elemanıdır.Bu sınıftaki makinalarda rakipsizdir.

Vibratör Sistemi :
Makinamızda kullanılan vibrasyon sistemi Sıvı yağ lı kapalı devir daimli sistemdir. Makine çalışması ile birlikte otomatik yağlama sistemi devreye girer. Yağ dönüş kontrolü sensör ile sağlanmış , kullanıcı hatalarına karşı pano üzerinde emniyet sağlanmıştır. Vibratör içerisinde kullanılan rulmanlar SKF veya FAG olarak tercih edilir. Vibratör güç ayarı kumanda panosu üzerinden istenildiği zaman KADEMESİZ olarak ayarlana bilmektedir. Bu da müşteriye zaman ve iş gücü kazanımı sağlar.(Ayar yaperken vibratör kesinlikle makina üzerinden sökülme ihtiyacı yoktur.)

Hidrolik Sistem :
Makinamızda kullanılan hidrolik sistemi BOSCH-REXROTH(Alman) markadı .Sistemde kullanılan tüm hidrolik ekipmanlar,valfler pistonlar ve diğer devre elemanları firmamıza gelmeden önce BOSCH-REXROTH un test merkezinde testleri yapılır ve o şekilde firmamıza gelir. Firmamızda makine montajı gerçekleştirildikten sonra sistemin makina çalışması kontrol edilir ayarlar yapılır ve sevkiyata hazır olur . Hidrolik ünitelerimiz işçi sağlığı güvenliği şartlarına uygun olarak makina kuyusuna yerleştirilir.Bu sayede hidrolik ünite sesi ,sıcaklık ve alan kayıpları ortadan kaldırılmış olur.Hidrolik ünitemizin üzerinde ısı ,yağ seviye ve kirlilik sensörleri bulunmaktadır.Bu sayede sistem sürekli kontrol altında olur.Hidrolik ünitede SERVO motor kullanılmaktadır.Buda enerji tasarrufu sağlar.

Kontrol Paneli :
Makinamız kontrol paneli OPERATÖR ün kolay bir şekilde makinayı kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.Sistemimizin Endüstriyel Pc den tüm ayarlarını yapabilirsiniz.Pano içerisinde kullanılan malzemelerin tamamı SCNEİDER (Alman) malıdır. Kontrol paneli üzerinden makinanın hidrolik ünite ısısını ,yağ sevisesini ve vibratörün gücü çok rahat bir şekilde ayarlama imkanı sunulmaktadır. İş,işçi ve zaman kayıplarınında önüne geçilmiştir.

Bunker ve Harç Dağıtıcı :
Makinamız üzerinde 2,5 m? lük kapesitede bir adet harç kazanı bulunmaktadır. Harç dağıtıcı sayesinde bunker kazanından gelen harç daha homojen bir şekilde dağılımını sağlar.


Güvenlik ve Sensör :
Makinamızda iş ve işçi sağlığı güvenliğine uygun olarak sensörler ve switch ler ile donatılmıştır. Operatör tarafından meydana gelecek kazaları en aza indirebilmek için sensörler ile işlem sıraları ayarlanmıştır. Makine etrafındaki hareketli kısımlara ise çelik korumalar ile güvenlik önlemleri alınmıştır. Makina kuyusu ve diğer çeşitli noktalar ACİL STOP butonları ile donatılmıştır. Makina kuyusuna iniş ve çıkışlarda yine makina beraberinde verilen merdiven ile gerçeleştirilir.

Ürün Taşıma ve Buharlama :
Makinamızda üretilen ürünler buhar verilecek alana forklift ile alınmaktadır. Makinamız üretiminde vinç ihtiyacı duymamaktadır. Makinamız Ürünü otomatik bir şekilde üretim forklift alacağı noktaya getirir. Forklift alımı için özel tasarlanmış paletlerimiz sayesinde ürün taşıma rahat bir şekilde gerçekleştirilir ve yeni bir üretime geçmek için paleti ters çevirmeye gerek kalmaz...


Kalıplar ve Paletler :
İmalatı yapılan tüm kalıplarımız ve sıvamalarımız St52 Çelikten imal edilmektedir. Paletlerimiz forklift alımı için özel imal edilmektedir. PALETLERİMİZ İLLER BANKASI STANDARTLARI VE DIN 4032-4035 NORMLARINA UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR. Paletlerimiz tamamen CNC tornalarda imal edilmektedir. Sevkiyat öncesi paletler özel amblajlama yöntemi ile amblajlanarak sevk edilmektedir. Özel koruyucu mum ile ilk kullanıma kadar paslanma sorunu yaşanmaz.

 

 

  Etiketler :Full otomatik Prefabrik Muayene Bacası, Beton Boru ,Menfez ve Baca Mencol Makinaları,Ø150mm-Ø600mm Üçlü Beton Boru Makinası,Yeni Nesil Otomatik Baca Menhol ve Bilezik Makinası,Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası, Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları,Menhol Baca Bilezik Makinası,Prefabrik Tabanaltı Elamanı Kalıpları,Manuel Tekli C Parçası Makinası
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014
Design & Hosting Atak Domain