cartier tank basculante manual tag heuer grand carrera pendulum replica watch breitling superocean heritage 42 vs omega seamaster rolex 179173 diamond fake watches tag heuer aquaracer 43mm review first copy watches online replica watch invicta brand ranking rolex daytona 116520 black dial swiss replica watches

Manuel Tekli C Parçası Makinası | D ÇETİNKAYA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
 
Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Manuel Tekli C Parçası Makinası

 
Bu makinamızda Ø150/200 c parçasından, Ø200/600 e kadar c parçası olarak entegreli ve yağmur suyu üretebilmektedir. Makinamızdaki iç ve dış kalıp parçalı olarak sökülür takılır tipte üretilir.
 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Vibrasyon:
Makinamızda üretilen c parçası ve dirsek ürünleri vibrasyon yardımı ile sıkıştırılır. Makinamızda kullanılan vibratör sistemi ise gres yağlı vibratördür. Vibratör içerisinde kullanılan bütün parçalar (rulman, kovan, mil) A1 kalitededir.

Konstrüksiyon :
Makinamızın konstrüksiyon vibrasyona, aşınmaya, dış etkenlere karşı yüksek mukavemette ve uzun yıllar dayanıklılığını korumak için ağır ve kaliteli malzemelerden üretilir.

Kalıp ve Ekipmanları :
Makinamızda Ø150mm -Ø200mm  c parçasından, Ø200mm- Ø600mm ye kadar c parçası kalıpları ile üretim yapılabilir.

Taşıma, Buhar Kürü ve Stoklama:
Üretilen ürünler taşıma arabası ile makinamızdan alınarak buhar odasına alınır. C parçalarının mukavemetini arttırmak için 120 derece buhar uygulanır. Prizlenen ürünler bu aşamadan sonra stok sahasına forklift veya taşıma arabası ile alınır.

 

 
  Etiketler :Manuel Tekli C Parçası Makinası,Menhol ve Bilezik Makinası, Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları,Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası,Yeni Nesil Otomatik Baca ,Ø150mm-Ø600mm Üçlü Beton Boru Makinası,Full otomatik Prefabrik Muayene Bacası, Beton Boru ,Menfez ve Baca Mencol Makinaları,Menhol Baca Bilezik Makinası,Prefabrik Tabanaltı Elamanı Kalıpları,
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014
Design & Hosting Atak Domain