Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Manuel Tekli C Parçası Makinası

 
Bu makinamızda Ø150/200 c parçasından, Ø200/600 e kadar c parçası olarak entegreli ve yağmur suyu üretebilmektedir. Makinamızdaki iç ve dış kalıp parçalı olarak sökülür takılır tipte üretilir.
 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Vibrasyon:
Makinamızda üretilen c parçası ve dirsek ürünleri vibrasyon yardımı ile sıkıştırılır. Makinamızda kullanılan vibratör sistemi ise gres yağlı vibratördür. Vibratör içerisinde kullanılan bütün parçalar (rulman, kovan, mil) A1 kalitededir.

Konstrüksiyon :
Makinamızın konstrüksiyon vibrasyona, aşınmaya, dış etkenlere karşı yüksek mukavemette ve uzun yıllar dayanıklılığını korumak için ağır ve kaliteli malzemelerden üretilir.

Kalıp ve Ekipmanları :
Makinamızda Ø150mm -Ø200mm  c parçasından, Ø200mm- Ø600mm ye kadar c parçası kalıpları ile üretim yapılabilir.

Taşıma, Buhar Kürü ve Stoklama:
Üretilen ürünler taşıma arabası ile makinamızdan alınarak buhar odasına alınır. C parçalarının mukavemetini arttırmak için 120 derece buhar uygulanır. Prizlenen ürünler bu aşamadan sonra stok sahasına forklift veya taşıma arabası ile alınır.

 

 
  Etiketler :Manuel Tekli C Parçası Makinası,Menhol ve Bilezik Makinası, Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları,Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası,Yeni Nesil Otomatik Baca ,Ø150mm-Ø600mm Üçlü Beton Boru Makinası,Full otomatik Prefabrik Muayene Bacası, Beton Boru ,Menfez ve Baca Mencol Makinaları,Menhol Baca Bilezik Makinası,Prefabrik Tabanaltı Elamanı Kalıpları,
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014