cartier tank basculante manual tag heuer grand carrera pendulum replica watch breitling superocean heritage 42 vs omega seamaster rolex 179173 diamond fake watches tag heuer aquaracer 43mm review first copy watches online replica watch invicta brand ranking rolex daytona 116520 black dial swiss replica watches

Ø620mm Ø1500mm Vinçli Menhol Baca Bilezik ve Konik Makinası | D ÇETİNKAYA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
 
Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Ø620mm Ø1500mm Vinçli Menhol Baca Bilezik ve Konik Makinası

 
Bu makinamız ile Ø600mm den Ø1500mm ye kadar müşteri taleplerine göre boyu 1 metreye kadar olan baca bilezik ürünleri, yükseltme bilezikleri, parsel ve menfez gövdeleri, konik ve baca boyun bileziği ürünleri üretebilmektedir.
 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Vibrasyon:
Makinamızda üretilen ürünler vibratör yardımı ile sıkıştırılmaktadır. Makinamızda kullanılan vibratör sıvıyağlı, kapalı devir daimli güç ayarı yapılabilen bir sisteme sahiptir. Kullanılan yağ dönüş kontrolü sistemi sayesinde kullanıcı hataları en aza indirilmiştir. Vibratör içerisinde kullanılan bütün parçalar (rulman, kovan, mil) A1 kalitededir.

Harç Dağıtım Grubu ve Kazan:

Üretilecek beton harcının homojen bir şekilde, kalıpların içerisine dökülmesini sağlayan sistemdir. Bunker kazan 2m? lük hacimde, içindeki harcı rahatça boşaltabilecek şekilde dizayn edilir. Bunker ucundaki dağıtıcı kollar sayesinde kalıplar çok kısa sürede harcı içine almaktadır. Bunker sağ-sol mekanizmasında özel bir sistem kullanarak  bunker sağa veya sola hareket eder.


Kostrüksiyon:
Makinamızın konstriksüyonu vibrasyona, aşınmaya dış etkenlere karşı yüksek mukavemette ve uzun yıllar dayanıklılığını korumak için ağır ve kaliteli malzemelerden üretilir. Aşınmanın yüksek miktarda olabilecek bölgelerinde hardox veya sertleştirilmiş çelik malzemeler kullanılır. Makinamız dizaynı çok kısa sürede montajı gerçekleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kalıp ve Ekipmanlar:
Makinamızda Ø600mm’den Ø1500mm’ye kadar  baca bilezik ürünleri, konik baca bilezik ürünleri 800mm x 800mm, 1000mm x1000mm ve 1 metre boya kadar menfez ürünleri kalıpları kullanarak üretim yapılabilir. Makina beraberinde yedek parça ekipman sandığı (rulman, motor, kayış,kasnak,sıvı conta, hidrolik hortumlar)bedeli karşılığında hazırlanıp verilmektedir. En hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek için gerekli ekipmanlarımız stoklarımızda daima mevcut bulunmaktadır.

Taşıma Buhar Kürü ve Stoklama:

Üretilen ürünler forklift veya vinç ile makinamızdan alınarak buhar odasına alınır. Beton ürünlerinin mukavemetini arttırmak için 120 derece buhar uygulanır. Prizlenen ürünler bu aşamadan sonra stok sahasına forklift veya vinçle alınır.


 

 
  Etiketler :Menhol ve Bilezik Makinası, Ø800mm Ø3600mm Beton Boru ve Menfez Makinaları,Ø300mm-Ø1200mm Üçlü Beton Boru Makinası,Yeni Nesil Otomatik Baca ,Ø150mm-Ø600mm Üçlü Beton Boru Makinası,Full otomatik Prefabrik Muayene Bacası, Beton Boru ,Menfez ve Baca Mencol Makinaları,Menhol Baca Bilezik Makinası,Prefabrik Tabanaltı Elamanı Kalıpları,Manuel Tekli C Parçası Makinası
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014
Design & Hosting Atak Domain