cartier tank basculante manual tag heuer grand carrera pendulum replica watch breitling superocean heritage 42 vs omega seamaster rolex 179173 diamond fake watches tag heuer aquaracer 43mm review first copy watches online replica watch invicta brand ranking rolex daytona 116520 black dial swiss replica watches

Prefabrik Tabanaltı Elemanı Makinesi | D ÇETİNKAYA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
 
Ürün Çeşitlerimiz
 
 
Tanıtım Filmi
Detay için tıklayınız.
Haberler&Duyurular
Detay için tıklayınız.
Foto & Video Galeri
Detay için tıklayınız.
 
 

Prefabrik Tabanaltı Elemanı Makinesi

 
Bu makinamızda prefabrik, vana odaları, parsel taban ve menfez kapakları üretilebilmektedir.
 
Ürün Kataloğu Bu Ürün İle İlgili Teklif İstiyorum
 
Makina Özellikleri
Vibrasyon:
Makinamızda üretilen ürünler vibratör yardımı ile sıkıştırılmaktadır. Makinamızda kullanılan vibratör sıvıyağlı, kapalı devir daimli güç ayarı yapılabilen bir sisteme sahiptir. Kullanılan yağ dönüş kontrolü sistemi sayesinde kullanıcı hataları en aza indirilmiştir. Vibratör içerisinde kullanılan bütün parçalar (rulman, kovan, mil) A1 kalitededir.

Harç Dağıtım Grubu ve Kazan:
Üretilecek beton harcının homojen bir şekilde, kalıpların içerisine dökülmesini sağlayan sistemdir. Bunker kazan 2m? lük hacimde, içindeki harcı rahatça boşaltabilecek şekilde dizayn edilir. Bunker sağ-sol mekanizmasında özel bir sistem kullanılarak bunker sağ veya sola hareket eder.

Kostrüksiyon:
Makinamızın konstriksüyonu vibrasyona, aşınmaya dış etkenlere karşı yüksek mukavemette ve uzun yıllar dayanıklılığını korumak için ağır ve kaliteli malzemelerden üretilir. Aşınmanın yüksek miktarda olabilecek bölgelerinde hardox veya sertleştirilmiş çelik malzemeler kullanılır.

Kalıp ve Ekipmanlar:
Bu makinamız ile tüm prefabrik taban elemanı kalıpları, çeşitli vana odaları ve kapalı yapı kalıplarıyla üretim yapılır. Kalıplara girip çıkış bölümlerini oluşturan paletlerimiz tamamen kullanıcıya zaman ve ürün çeşitliliğinde esneklik sağlamaktadır. Kalıplarımızın takla atmasını sağlayan balatalı fren sistemi mevcuttur. Makina beraberinde yedek parça ekipman sandığı (rulman, motor, kayış, kasnak, sıvı conta, hidrolik hortumlar) bedeli karşılığında hazırlanıp verilmektedir. En hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek için gerekli ekipmanlarımız stoklarımızda daima mevcut bulunmaktadır.

Taşıma Buhar Kürü ve Stoklama:
Üretilen ürünler makinamızdan vinç yardımı ile alınır. Kalıbın takla attırılmasıyla ürünler buhar verilecek alana konulur. Beton ürünler mukavemetini arttırmak için 120 derece buhar uygulanır. Prizlenen ürünler bu aşamadan sonra stok sahasına forklift yada vinç ile alınır.


 

 
 
Anasayfa İletişim
D ÇETİNKAYA © 2014
Design & Hosting Atak Domain